HOTEL A RESTAURACE
S VLASTNÍM PIVOVAREM
WELLNESS
Česky English Deutsch

Aktuální nabídka

Grand hotel Černý orel je hotel v Jindřichově Hradci, který naleznete přímo v historickém centru.Hotel má bohatou historii, která sahá až do 17. století a ubytováno zde bylo mnoho významných osobností.

Ubytování je cenově dostupné a velice příjemné. K dispozici je zde 30 pokojů, které jsou vybaveny TV, telefonem a sociálním zařízením. V hotelu je k dispozici restaurace, kde připravujeme speciality staročeské kuchyně i kuchyně světové. Hotel je vhodný jak pro klidnou rodinnou dovolenou, tak i pro firemní akce, kongresy, školení, svatby a další. Nabízíme výhodné balíčky pro skupiny, pro dovolené včetně wellnesu a další.

Wellness služby a relax v Grand hotelu Černý orel

Grand hotel Černý orel nabízí veškeré wellness služby. Jsme vybaveni wellness centrem a relaxačním centrem, které zahrnuje solnou jeskyni, saunu a různé druhy masáží. 

Pro náročnější máme k dispozici kosmetický a kadeřnický salón. Pokud si chcete zasportovat a pobavit se, můžete využít bowlingové centrum.

Tyto služby zahrnujeme i do dárkových poukazů a balíčků. Můžete je věnovat svým blízkým jako dárek.

Pokud toužíte po dovolené, která bude zahrnovat kulturní vyžití, sportovní vyžití a služby wellness, tak Grand hotel Černý orel je právě to, co hledáte. Rádi vyhovíme vašim požadavkům. V okolí Jindřichova Hradce je mnoho historických památek, cyklostezek pro cyklisty a in-line bruslaře. Ke každému návštěvníkovi přistupujeme individuálně a můžeme sestavovat nabídku na míru. To samé platí i pro skupinové ubytování.

Rezervaci můžete provést přímo na stránkách nebo telefonicky. Rádi vám zodpovíme vaše dotazy a vyhovíme vašim požadavkům. Snažíme se vytvářet klidné a pohodové ubytování, abyste byli nadmíru spokojeni, odjížděli s dobrým pocitem a rádi se k nám vraceli.